Середа, 08.04.2020, 04:26
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Кадровий склад | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Я МАЮ ПРАВО
Я маю право
Вхід на сайт
Календар
«  Квітень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Погода в Полтавці
Полтавська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Кадровий склад згідно з ліцензійними умовами

№/п

П.І.П.

Посада

Спеціальність вчителя

Який предмет викладає

Кваліфікаційна категорія

1.

Дудка Наталія Іванівна

Вчитель хімії і біології

«Вчитель хімії і біології»

Хімія, біологія, основи здоров’я природознавство

«спеціаліст І категорії»

2.

Дудка Анатолій Іванович

Вчитель географії і біології

«Вчитель географії і біології»

Географія, біологія

«спеціаліст І категорії»

3.

Заїченко Наталія Сергіївна

Вчитель інформатики та математики

«Викладач інформатики, математики, програміст»

Інформатика,

Математика, фізика.

«спеціаліст ІІ категорії»

4.

Земелько

Вікторія

Євгенівна

Вчитель початкових класів

«Вчитель початкових класів»

Початкові класи.

«спеціаліст»

5.

Говіна

Ніна Спиридонівна

Вчитель історії

Вчитель історії і суспільствознавства».

Історія, правознавство

спеціаліст І категорії»

6.

Гулая

Ольга Григорівна

Вчитель початкових класів

«Вчитель початкових класів»

Початкові класи.

«спеціаліст І категорії»

7.

Крилова

Валентина Володимирівна

Вчитель українську мови і літератури.

«Вчитель української мови і літератури».

Українська мова, українська література. Факультативи з української мови.

«спеціаліст вищої категорії»

8.

Крупій Наталія Володимирівна

Вчитель трудового навчання, образотворчого мистецтва і мистецтва

«Вчитель праці, керівник із учнівськими колективами».

Трудове навчання, образотворче мистецтва, мистецтво, гурткова робота

«спеціаліст»

9.

Крупій

Іван

Іванович

Вчитель музичного мистецтва та мистецтва

Керівник самодіяльних хорових колективів.

Музичне мистецтво, мистецтво, гурткова робота.

«спеціаліст»

10.

Лисенко

Олександр

Михайлович

Вчитель фізичного виховання

«Вчитель фізичного виховання»

Фізична культура, «Захист Вітчизни».

«спеціаліст І категорії»

11.

Лющанська Марина Юріївна

Вчитель початкових класів

«Філологія та соціальні комунікації»

Початкові класи, англійська мова.

«спеціаліст»

12.

Панченко Ольга Миколаївна

Вчитель російської мови і зарубіжної літератури

«Вчитель російської мови та літератури»

Російська мова, зарубіжна література

«спеціаліст вищої категорії»

13.

Савовська Людмила Григорівна

Вчитель математики

«Вчитель фізики, математики».

Математика.

«спеціаліст вищої категорії», «старший вчитель».

14.

Шиш Валентина Іванівна

Вчитель української мови і літератури

«Вчитель української мови і літератури».

Українська мова, українська література., зарубіжна література,факультативи з української мови

«спеціаліст І категорії»

 

 

uCozПолтавська ЗОШ © 2020